VYTÁPĚNÍ

Postaráme se o teplo vašeho domova. Zajistíme vám profesionální montáž vytápěcích systémů. Odborně vám nainstalujeme podlahové a ústřední vytápění, vytápění tuhými palivy a biomasou, plynové rozvody nebo plynové přípojky. To vše precizně, a navíc s ohledem na estetickou stránku. Vytápěcí systém vám zrealizujeme od návrhu až po dodávku, montáž a případný záruční nebo pozáruční servis.

Dodáváme a montujeme podlahové vytápění, které se řadí k tzv. nízkoteplotním vytápěcím systémům. Proto přirozeně patří k dnešnímu standardu při instalacích do nízkoenergetických domácností. Je charakteristické rovnoměrným rozložením teploty. Interiér vám nehyzdí radiátor, a zároveň si můžete užívat hřejivé podlahy, optimální vlhkosti v místnosti a úspor na energiích.

Rádi vám dodáme a namontujeme také ústřední vytápění, které rozvádí teplo z jednoho tepelného zdroje po celé budově nebo její části. Instalujeme jak etážové vytápění, kdy se vytápí jeden byt nebo patro, nebo dálkové vytápění, při kterém se z jednoho velkého zdroje vytápí celá řada budov.

Provádíme instalaci kotlů na tuhá paliva jak do stávajících, tak do nových systémů ústředního vytápění, včetně regulace, akumulace a ohřevu TUV. Stále více zákazníků se k tomuto způsobu vytápění vrací, protože současné kotle jsou úspornější a poskytují vyšší komfort při obsluze. Kotle na tuhá paliva a biomasu topí velice efektivně a jejich ekonomická návratnost je rychlá. Na pořízení nového kotle navíc můžete získat štědrou dotaci.

VYTÁPĚCÍ SYSTÉM VÁM ZREALIZUJEME KOMPLETNĚ, OD NÁVRHU AŽ PO MONTÁŽ

stačí nám jen zavolat, o vše ostatní se postaráme