KOTLE

KOMPLETNÍ INSTALACE KOTLŮ

Zajistíme vám kompletní dodání všech součástí plynových kotlů nebo kotlů na tuhá paliva či peletky. Provádíme montáž kotlů a jejich uvedení do provozu, zhotovíme také revizi kotle. Rádi vám připravíme cenovou nabídku nového kotle nebo se postaráme o výměnu starého kotle. Vše provádíme „na klíč“, odborně a pečlivě.

Realizujeme instalace kotlů na pevná paliva a celých systémů vytápění v různých typech objektů. Pružně reagujeme na poptávku a rádi vám připravíme vhodné řešení na míru. Kotle na pevná paliva jsou jistotou, a svou práci odvádějí spolehlivě a komfortně. Snadno se ovládají a jejich další výhodou jsou nízké náklady na vytápění. Naše firma instaluje kotle na dřevo, na uhlí, na koks či například na pelety.

Kotle na pelety mají široké použití v různých oblastech, proto jsou oblíbené i u majitelů rodinných domů. Lze s nimi vytvořit produktivní topný systém s nízkými provozními náklady. Pelety jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Důležité je vybrat si kotel vhodný pro potřeby vašeho objektu. Pokud máte zájem o instalaci kotle na pelety, zavolejte nám, rádi vám s výběrem poradíme a kotel vám odborně nainstalujeme.

Pokud máte doma plynovou přípojku, v takovém případě je instalace plynového kotle ekonomickým řešením. Plynové vytápění je navíc ekologické a do ovzduší nevypouští téměř žádné škodlivé spaliny. O montáž plynového kotle by se však určitě měl postarat odborník, který zajistí funkční odvod spalin. S výběrem kotle vám rádi pomůžeme a vámi vybraný kotel dodáme i odborně instalujeme.

VYTÁPĚCÍ SYSTÉM VÁM ZREALIZUJEME KOMPLETNĚ, OD NÁVRHU AŽ PO MONTÁŽ

stačí nám jen zavolat, o vše ostatní se postaráme